Blog > Komentarze do wpisu

Zarabiane na ankietach - Wskazówka #20

Wskazówka #20

Pilnuj swoich nagród!

Samo zgłoszenie nagrody do realizacji to jeszcze nie koniec. Zazwyczaj dostarczenie nagrody trwa od kilku dni nawet do kilku tygodni. Pamiętajcie więc, żeby co jakiś czas monitorować nagrody, które powinny do Was trafić. Sprawdzajcie czy już do was dotarł (czy to przelewem, pocztą czy elektronicznie), a w przypadku opóźnień skontaktujcie się z administracją panelu. W przypadku problemów warto na początku sprawdzić czy podane przez nas dane (adresowe itp.) są poprawne. Jeżeli tak, to następnym krokiem powinno być sprawdzenie czasu realizacji nagród. Może się okazać, że nie minął jeszcze wymagany czas. W przypadku upłynięcia wymaganego czasu na dostawę należy skontaktować się z administracją panelu w celu wyjaśnienia zaistniałej sytuacji.

poniedziałek, 17 lipca 2017, azdamus

Polecane wpisy

Komentarze
2017/12/19 08:42:21
Ciekawe zagadnienie. Ale ciężko mi w to uwierzyć że takie ankiety mogą być opłacalne ;)
-
2017/12/19 19:30:03
Na pewno nie jest to sposób na życie, ale jakaś forma dodatkowych zarobków (niewielkich, ale zawsze) albo hobby. Poza tym wypełniając ankiety można dowiedzieć się o nowościach, które wkrótce mogą pojawić się na rynku np. warianty produktów, nowe reklamy i mieć czynny udział w wyrażaniu opinii na ich temat.
-
2018/01/04 11:50:51
No ja się raz prosiłem pare miesięcy za nagrodą z krzyżówki. Ogólnie teraz biorę udział w InnowacyjnaNaukaBiznesu i będę się doszkalał w biznesie, myślę że to przyniesie jakieś dobre dochody.
-
2018/01/25 13:42:12
No kiedyś zarabiałem na takich ankietach ale śmieszne pięniądze dają i trzeba mieć pewnie źródło bo dużo serwisów oszukuje.