Blog > Komentarze do wpisu

Podsumowanie sierpnia

Po wakacjach czas wrócić na serio do ankiet. Nie ukrywam, że letnie miesiące nie sprzyjają wypełnianiu ankiet. Wyjazdy, zaburzony rytm dnia, a czasami brak dostępu do sieci sprawiają, że w tym czasie nie można liczyć na zbyt duże zyski. Podobnie było ze mną w sierpniu. Urlop sprawił, że przez blisko dwa tygodnie ankiety poszły na bok, a po powrocie wiele z nich wygasło.

Pomimo tego muszę przyznać, że sierpniowy wynik był całkiem niezły. Udało się zarobić niecałe 51 złotych, a to oznacza, że jest lepiej, niż w lipcu (w którym to nie miałem wielu przerw w wypełnianiu ankiet). Wszystko to w dużej mierze za sprawą Ask GFK, który przyniósł ponad 1/4 całej tej kwoty. Drugie miejsce to i 18% w udziale to panel i-Say. Dalsze trzy miejsca to kolejno Toluna (prawie 13%), Imasonline i Cenne Opinie (odpowiednio 10 i 9%). I tak oto pięć paneli dało mi 75% w zebranej kwocie. Pozostałe 25% to przede wszystkim Global Test Markets, My Panel Base i Research Online. Pozostałe panele to mniej niż 3% albo zero.

Pozwoliłem sobie na małe podliczenie. Po ośmiu miesiącach tego roku udało mi się zarobić na ankietach 427,87 złotych, co daje średnią miesięczną 53,48 złotych. Gdyby do końca roku udało się w każdym miesiącu zarobić tyle, ile wynosi średnia, to na koniec roku powinienem zarobić 641,80 złotych. Zobaczymy czy tak będzie.


środa, 06 września 2017, azdamus

Polecane wpisy

Komentarze
2017/09/23 15:58:48
? a masz informacje czy te firmy są wypłacalne?
-
2017/09/25 13:01:10
Ze wszystkich paneli, o których pisałem, tylko z jednego nie otrzymałem jeszcze nagrody (za mało punktów). Chodzi o Myiyo. Jeżeli chodzi o pozostałe to z wszystkich otrzymałem bony, przelew albo inną formę nagrody. Może przy kolejnych wypłatach/realizacjach uda mi się zrobić jakiś zrzut albo zdjęcie nagrody dla potwierdzenia. Póki co serwisy mnie nie zawiódł i wypłacały wszystko. Nie twierdzę jednak, że może to się zmienić.
-
2017/09/28 11:27:24
Byłoby świetnie, gdybyś wrzucił takie dowody wypłat w postaci zrzutów ekranowych :) Dzięki temu wiedzielibyśmy, czy faktycznie to zarabianie na wypełnianiu ankiet jest wiarygodne. Zarobki faktycznie średnie u Ciebie ostatnio, czy po wakacjach coś się zmieniło na lepsze?
-
2017/09/29 16:36:11
Zacznę wrzucać "dowody" na bieżąco przy realizowaniu kolejnych nagród.
Jeżeli chodzi o wyniki po wakacjach, to czuję, że nie jest za dobrze, ale pewność będę miał po podliczeniu. Wyniki za wrzesień prawdopodobnie zamieszczę w przyszłym tygodniu.
-
Gość: Agnieszka, *.leon.com.pl
2018/09/24 10:40:24
Z wszystkich paneli z jakich korzystałam najlepszy to Badanie Opinii. Ankiety są bardzo proste i przejrzyste. Nawet jeśli nie wpasujemy się w grupę docelową to i tak otrzymujemy punkty. Ponadto aplikacja mobilna umożliwia wypełnianie ankiety kiedy i gdzie chcemy.

Polecam spróbować!
www.badanie-opinii.pl/