środa, 08 listopada 2017

Kolejny miesiąc za mną, więc czas na kolejne podsumowanie.

Przyznam szczerze, że comiesięczne zliczanie stanów kont ze wszystkich paneli wywołuje niepewność i obawę, że wynik będzie słaby. W październiku było zadowalająco. 

Z moich wyliczeń wynika, że w ubiegłym miesiącu zanotowałem przyrost o 48 złotych. Wynik przeciętny. Ani nie najlepszy, ale też nie najgorszy. Poniżej pierwsza czwórka najbardziej zasłużonych paneli:

1) ASK GFK - 30%

2) Cenne Opinie - 20%

3) i-Say - 14%

4) Global Test Market - 12%

Dlaczego postanowiłem wymienić akurat cztery? Powód jest prosty. Te 4 panele wygenerowały 3/4 miesięcznego przychodu. Pozostałe panele nie osiągnęły więcej, niż 5% udziału. 

Po 10 miesiącach na ankietach zarobiłem równowartość 507 złotych, co daje średnią miesięczną w kwocie 50,70 złotych. Jak widać w październiku nie udało się tej średniej przekroczyć, chociaż było bardzo blisko.

 

 

poniedziałek, 06 listopada 2017

Niedawno pisałem o Tolunie i zmianach w nagrodach.

Przypomnę, że chodziło o zmianę bonów papierowych na elektroniczne. Ostatnio zajrzałem na stronę z nagrodami i okazało się, że wprowadzili kilka zmian.

Poniżej zrzut z nagrodami, które są dostępne teraz (stan na listopad 2017).


 

Dużo się nie zmieniło. Nie liczę czapki Świętego Mikołaja, Renifera, ani Świątecznej Skarpety. Takie pierdoły nie są dla mnie, ale może kogoś z Was zainteresują. Najważniejsza zmiana, to powrót przelewu PayPal. 50 tysięcy punktów warte 50 zł, które może znaleźć się na Waszym koncie. Teraz warto wrócić na Tolunę i przykładać się do ankiet.

Tagi