poniedziałek, 02 stycznia 2017

Witajcie!

 

Pierwszy wpis to chyba najtrudniejszy krok. Rozpoczęcie tego bloga to dla mnie możliwość przekazania swoich przemyśleń i spostrzeżeń, które mam nadzieje pomogą w Waszym życiu. 

 

O czym będzie ten blog?

 

Chciałbym w prosty sposób podzielić się moimi przemyśleniami dotyczącymi zarządzania finansami osobistymi oraz sposobami na zarabiane (ściślej to dorabianie) w Internecie. Są to dwa główne założenia związane z powstaniem tego bloga. Być może w przyszłości kierunki rozwoju bloga będą inne. Zobaczymy. 

 

Podsumowując głównymi tematami, które zamierzam podejmować na blogu to:

 

  • finanse osobiste - przez które rozumiem sferę związaną z wydatkowaniem zgromadzonych pieniędzy oraz sposobów planowania wydatków.
  • zarabianie w sieci - czyli sposoby na skuteczne dorobienie drobnych sum pieniędzy.

Dlaczego myślę, że mogę pisać o tych rzeczach?

 

Po prostu tak myślę. Chociaż odebrałem wykształcenie ekonomiczne, to o wielu aspektach związanych ze współczesną gospodarką i finansami nie mam pojęcia, ale nie wstydzę się tego. Większość tego co zamierzam tutaj zaprezentować to moje własne spostrzeżenia poparte własnym doświadczeniem i wiedzą. Nie jestem specjalistą od finansów osobisty, nie jestem też freelancerem, który zbija majątek na podejmowaniu się różnych zleceń. Jestem raczej wycofany i ostrożny we wszelkich przedsięwzięć, które podejmuje. Staram się analitycznie podchodzić do każdego zadania. Wszystko co zostanie napisane na łamach tego bloga nie będzie wiedzą specjalistyczną, dlatego każdy z Was musi samodzielnie podjąć decyzję czy korzystać z treści, które zamierzam zamieszczać.

 

Nowy rok, a więc czas na zmiany. Dziś podjąłem decyzję o przeniesieniu bloga z bloggera właśnie na blox. Nazwa i charakter bloga pozostają bez zmian, a więc nadal będę pisał o oszczędzaniu i szeroko rozumianych finansach osobistych oraz o zarabianiu w Internecie. Póki co będę starał się prowadzić bloga na obu tych platformach. Z czasem jednak zdecyduję się pewnie na jego prowadzenie w jednym miejscu. Sukcesywnie będę starał się przenosić i publikować stare wpisy, które do tej pory można przeczytać pod adresem:

 

respectyourmoney.blogspot.com

 


1 ... 6 , 7
 
Tagi
Banners - CPS commssion model nr1 Image Banner 160 x 600 08122016 omni_grudzien_2016_120_600 Image Banner 120 x 600